Aktualności

21-11-23 Zakończyły się zawody jeździeckie CAVALIADA Warszawa 2023

Inaugurująca nowy tour warszawska edycja CAVALIADY dobiegła końca. Przez cztery dni na trybunach na Torwarze zasiadło ponad 12 tys. uczestników i rozegranych zostało 26 konkursów. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem najważniejszych punktów programu i sytuacji w rankingach, przed nadchodzącą...

Zobacz więcej

19-11-23 Ogromne emocje i wygrana Kwiatka

Ostatni dzień Cavaliady w Warszawie był pełen emocji. W niedzielę 19 listopada II etap ORLEN Driving Tour wygrał Bartłomiej Kwiatek. W CAVALIADZIE Future wygrali Ignacy Luboński i Anna Korus. W finale CAVALIADA Open Tour triumfowali Łukasz Bogusz i Julia Koszuta.

Zobacz więcej

17-11-23 Szwedka górą, Polacy na podium

W Warszawie minął kolejny, piątkowy dzień zawodów CAVALIADA. W Centralnym Ośrodku Sportu Torwar organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Dzień ten przyniósł też wiele emocji oraz następne sportowe rozstrzygnięcia.

Zobacz więcej

16-11-23 Duża Runda dla Polaka

Najważniejszy pod kątem sportowym konkurs Dużej Rundy pierwszego dnia CAVALIADY w Warszawie wygrał Michał Kaźmierczak na wałachu Whoopy Boy. W ujeżdżeniu triumfowała Sandra Sysojeva na ogierze Found Boy.

Zobacz więcej

16-10-23 Sezon WKKW zamyka Strzegom October Festival

Ostatnia w tym roku międzynarodowa rywalizacja w WKKW odbyła się w Strzegomiu. Zapraszamy do przeczytania podsumowania z zawodów Strzegom October Festival.

Zobacz więcej

27-11-23 Bezpieczna sprzedaż koni online

Proces cyfryzacji postępuje niezwykle szybko i dotyka coraz nowszych obszarów naszego codziennego życia. Również handel końmi staje się coraz bardziej cyfrowy. Jak najlepiej wykorzystać tego typu możliwości w sprzedaży koni i nawiązywaniu kontaktów z nowymi klientami?

Zobacz więcej