Aktualności

27-01-23 PROWADZENIE STACJI OGIERÓW TO OGROMNA SATYSFAKCJA

Wspólna przygoda z końmi Ani Słodkiewicz i Łukasza Brzóski zaczęła się w momencie, gdy Ania kupiła konia o imieniu Wolf, znanego głównie ze spektakularnych poczynań na parkurze. Koń ten był bardzo trudny, tak że – choć był przeznaczony do jazdy rekreacyjnej – wielu jeźdźców nie mogło sobie z nim poradzić...

Zobacz więcej

27-01-23 STYCZNIOWE WYDANIE "HORSE & BUSINESS MAGAZINE" (DOSTĘPNE ONLINE)

Zapraszamy do czytania naszego najnowszego wydania "Horse & Business Magazine". Dostępna jest zarówno w wersja online, jak i wersja papierowa, którą będzie można otrzymać podczas CAVALIADY w Sopocie i w Krakowie.

Zobacz więcej

23-01-23 WIELKIE ŚWIĘTO JEŹDZIECTWA PO RAZ DRUGI W SOPOCIE

Sport, emocje, piękne konie. CAVALIADA, międzynarodowe zawody jeździeckie, na początku lutego ponownie odbędzie się w ERGO ARENIE. W programie niezwykłe pokazy, cztery konkurencje jeździeckie i dobra zabawa. Bilety są dostępne na tobilet.pl.

Zobacz więcej

23-12-22 4FOULEE 2023 – RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW

Dziś rusza sprzedaż biletów na jedno z największych wydarzeń jeździeckich w sezonie – 4Foulee. Zawody odbędą się w 8-11 czerwca 2023 r.

Zobacz więcej

05-01-23 CIĄŻA I JAZDA KONNA – TAK CZY NIE?

W kwietniu br. podczas Finału Pucharu Świata w Lipsku w dyscyplinie ujeżdżenia triumfowała Jessica von Bredow-Werndl. Nie byłoby w tym nic dziennego, ponieważ Bredow-Werndl była w zawodach faworytką, gdyby nie to, że kilka dni wcześniej zawodniczka poinformowała o swojej ciąży.

Zobacz więcej

26-12-22 PAMIĘTAJMY O ROZWOJU OSOBISTYM

Bez względu na to, czy konie są dla nas sposobem na życie, sportem, czy też po prostu biznesem – jeśli zależy nam na ich dobrostanie i dobrym samopoczuciu, musimy nieustannie poszerzać wiedzę na ich temat. Tylko świadomy jeździec lub w pełni profesjonalna usługa są w stanie zapewnić naszym zwierzęcym...

Zobacz więcej