Aktualności

10-12-23 CAVALIADA 2023: Grand Prix Poznania dla Holendra

Konkurs PKO Bank Polski Grand Prix kończący zmagania w skokach przez przeszkody na CAVALIADA Poznań 2023 wygrał Holender Frank Schuttert na klaczy ISIS. Konkurs stanowił kwalifikację do Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata i zaliczał się do rankingu FEI i CAVALIADY Tour.

Zobacz więcej

08-12-23 Drugi dzień poznańskiej Cavaliady pełen niespodzianek

Konkurs Dużej Rundy (150 cm) zaliczany do rankingu Longines oraz rankingu CAVALIADA Tour o nagrodę Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, pod patronatem Śliwocki Home wygrał Pim Mulder z Holandii na koniu Viktor Z. Najlepszy Polak – Andrzej Opłatek zajął miejsce 9.

Zobacz więcej

07-12-23 Douglas Lindelöw wygrywa, Opłatek ósmy

Najważniejszy pod kątem sportowym konkurs w ramach CSI4*W CAVALIADA Poznań wygrał reprezentant Szwecji Douglas Lindelöw. Najlepszym Polakiem był Andrzej Opłatek.

Zobacz więcej

06-12-23 Rusza CAVALIADA w Poznaniu

Niemal 600 koni, dwie areny z bogatym programem sportowym, widowiskowe pokazy konne oraz pokazy mody, zawody Hobby Horse czy też aukcja koni – wszystko to będzie można zobaczyć na CAVALIADZIE w Poznaniu. W dniach 7-10 grudnia Międzynarodowe Targi Poznańskie będą najlepszym miejscem dla osób, które chciałyby...

Zobacz więcej

21-11-23 Zakończyły się zawody jeździeckie CAVALIADA Warszawa 2023

Inaugurująca nowy tour warszawska edycja CAVALIADY dobiegła końca. Przez cztery dni na trybunach na Torwarze zasiadło ponad 12 tys. uczestników i rozegranych zostało 26 konkursów. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem najważniejszych punktów programu i sytuacji w rankingach, przed nadchodzącą...

Zobacz więcej

19-11-23 Ogromne emocje i wygrana Kwiatka

Ostatni dzień Cavaliady w Warszawie był pełen emocji. W niedzielę 19 listopada II etap ORLEN Driving Tour wygrał Bartłomiej Kwiatek. W CAVALIADZIE Future wygrali Ignacy Luboński i Anna Korus. W finale CAVALIADA Open Tour triumfowali Łukasz Bogusz i Julia Koszuta.

Zobacz więcej