CAŁY CZAS IDZIEMY DO PRZODU

08.11.2022 12:00:00

Podziel się

Wielkimi krokami zbliża się największy w Europie Środkowo-Wschodniej event jeździecki – CAVALIADA Tour. O największych wyzwaniach, niesamowitych emocjach, tegorocznych niespodziankach, a także o ogromnym zaangażowaniu zespołu organizującego to niezwykłe wydarzenie opowiada Jakub Patelka, dyrektor CAVALIADY TOUR, w wywiadzie z Barbarą Krawczyk.

Jak to jest być dyrektorem takiego wydarzenia, jakim jest CAVALIADA, która nie tylko inspiruje, ale też od lat tworzy branżę jeździecką?

CAVALIADA jest obecnie jednym z najważniejszych projektów organizowanych przez Grupę MTP. Wydarzenie to przygotowywane jest na bardzo wysokim poziomie i warto podkreślić, że jest jednym z największych w Europie. Można powiedzieć, że jest to megaevent, łączący w sobie – oprócz targów – wydarzenie sportowe, pokazy i dodatkowo część edukacyjną. Uważam, że jest to ogromny zaszczyt organizować tego typu imprezę. Na MTP pracuję od ponad 15 lat, a moja kariera – podobnie jak CAVALIADA – rozwijała się, raczkując w pierwszych etapach. Obecnie jestem odpowiedzialny za kilkanaście projektów na MTP, w tym jestem menedżerem CAVALIADY. Uważam, że jest to pewnego rodzaju wyróżnienie, bo daje mi to nie tylko ogromną energię do działania czy pole do rozwoju, ale też możliwości poznania nowych ludzi w branży jeździeckiej oraz wykorzystania doświadczenia, które zdobyłem dotąd, pracując na MTP. Wszystko to nie tylko umożliwia mój rozwój, ale również wpływa na rozkwit całego projektu. Warto dodać, że CAVALIADA rozwinęła też całą branżę jeździecką w Polsce, a widać to po wciąż rosnącej liczbie osób zainteresowanych jeździectwem.

 

Dotąd nie był Pan związany z branżą jeździecką. Czy to utrudnia, czy odwrotnie – pomaga w pracy?

Więcej TUTAJ