Czerwcowe wydanie Horse&Business Magazine

Podziel się

Jest już dostępne czerwcowe wydanie Horse&Business Magazine, w którym można przeczytać wywiady m.in. z: Aleksandrą Kierznowską, Bartłomiejem Kwiatkiem, Adamem Grzegorzewskim i Krzysztofem Ludwiczakiem.

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Horse&Business Magazine. Czerwcowe wydanie HBM zbiega się w czasie z wyjątkowym wydarzeniem - 4FOULEE na Hipodromie Wola w Poznaniu. Są to jedyne zawody międzynarodowe w naszym kraju, które odbywają się na trawiastej arenie. W tym roku po raz pierwszy, obok konkurencji skoków przez przeszkody zobaczymy także powożenie. 

Wyjątkowi są również bohaterowie czerwcowego wydania, którzy opowiedzą o tym, jak zawodowe, często żmudne obowiązki mogą być w życiu czymś więcej, niż tylko pracą. Poznamy niezwykłe historie osób, które swoją miłość do koni przekuły w biznes: jeźdźców, hodowców, właścicieli ośrodków sportowych i klubów jeździeckich, a także właściciela firmy początkowo zupełnie niezwiązanej z branżą jeździecką. 

Szczególnie warto zwrócić uwagę na wywiad z Aleksandrą Kierznowską. Opowiada w nim jak zmieniało się jej podejście do jeździectwa od momentu, kiedy jako 2-letnia dziewczynka usiadła na grzbiecie kucyka, po 18-letnią amazonkę z sześcioma wygranymi konkursami zaliczanymi do rankingu Longines na koncie. Wśród gwiazd tego wydania jest też Bartłomiej Kwiatek, który dzieli się kawałkiem swojej historii, a także misją Kwiatek Driving Team, którą realizuje konsekwentnie wraz z siostrą Weroniką. Do rozmowy zaprosiłam uwielbianego przez kibiców Adama Grzegorzewskiego. Ten ambitny 22-latek od 2018 roku pracuje na swój własny rachunek, dzierżawi stajnię, a także zajmuje się hodowlą koni. Czym jeszcze nas zaskoczy? 

Miałam również okazję odwiedzić dwa ośrodki jeździeckie i porozmawiać z ich właścicielami. Zapraszam więc do Jaroszewa, gdzie znajduje się Stajnia Ludwiczak oraz do Olszy - siedziby KJ Agro-Handel Śrem - najbardziej znanego klubu jeździeckiego w Polsce.

Miłej lektury!

Karina Czechowicz

e-wydanie HBM