Harmony Horse, czyli jeździecki Dzień Kobiet

30.01.2024 12:00:00

Podziel się

Dziewiąty marca będzie kontynuacją wyjątkowej serii wydarzeń dla kobiet, które związane są z jeździectwem. Podczas drugiej edycji Harmony Horse, organizowanej pod patronatem „Horse & Business Magazine”, uczestniczki spotkają się w urokliwym Baborówku. W programie eventu znajdują się zajęcia z sommelierem, joga oraz podstawy masażu kobido, a jeździeckim akcentem będzie klinika ujeżdżeniowa z utytułowaną zawodniczką Weroniką Madej.

Harmony Horse powstało z inicjatywy, aby połączyć kobiecość z pięknem jazdy konnej. Organizatorzy zadbali nie tylko o interesujące warsztaty i kliniki jeździeckie z najlepszymi zawodniczkami, ale także wspaniałą atmosferę. Druga edycja Harmony Horse odbędzie się 9. marca i będzie okazją do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. – Idea powstała podczas jednego z wielu dni w stajni, kiedy patrzyłam na moje koleżanki cieszące się wspólnym towarzystwem. Podwórko stajni to ciągły śmiech, długie rozmowy i wspaniałe wspomnienia, które często niezwiązane są w ogóle z jeździectwem – mówi Dominika Chmielecka, pomysłodawczyni wydarzenia.

Event Harmony Horse rozpocznie się zajęciami z sommelierem Poznaj Wino. Następnie uczestniczki wezmą udział w jodze, którą poprowadzi Paulina Wyrwińska, a na koniec dnia zadbają o swoją cerę podczas zajęć z kosmetolożką Natalią Kałach. Nie może zabraknąć również jeździeckiego akcentu, dlatego organizator przygotował klinikę ujeżdżeniową z utytułowaną zawodniczką Weroniką Madej. Wśród osiągnięć amazonki znajdują się m.in. złoty medal Mistrzostw Polski Młodych Koni czy zwycięstwo podczas CDI-YH w Brnie.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez formularz (https://forms.gle/n2dXMh8X7noCp6rRA), a więcej szczegółów znaleźć można w mediach społecznościowych organizatora (Instagram @harmonyhorse.events, Facebook Harmony Horse Events).