Harmony Horse, czyli wyjątkowa inicjatywa dla kobiet już 30 września 2023 pod naszym patronatem

14.09.2023 12:00:00

Podziel się

Ostatni dzień września (30.09) będzie początkiem wyjątkowej serii wydarzeń dla kobiet, które związane są z jeździectwem. Podczas pierwszej edycji Harmony Horse, nad którą „Horse & Business Magazine” sprawuje patronat, uczestniczki spotkają się w podpoznańskiej stajni Kicinland. W programie eventu znajdują się zajęcia z jogi, prawidłowego oddychania oraz masażu kobido, a jeździeckim akcentem będzie klinika ujeżdżeniowa z utytułowaną zawodniczką Weroniką Madej.

Harmony Horse powstało z inicjatywy, aby połączyć kobiecość z pięknem jazdy konnej. Organizatorzy zadbali nie tylko o interesujące warsztaty i kliniki jeździeckie z najlepszymi zawodniczkami, ale także wspaniałą atmosferę. Pierwsza edycja Harmony Horse odbędzie się 30 września i będzie poświęcona self-care, czyli temu, o czym często zapominamy w naszym intensywnym, jeździeckim trybie życia. - Idea powstała podczas jednego z wielu dni w stajni, kiedy patrzyłam na moje koleżanki cieszące się wspólnym towarzystwem. Podwórko Stajni Kicinland to ciągły śmiech, długie rozmowy i wspaniałe wspomnienia, które często niezwiązane są w ogóle z jeździectwem - mówi Dominika Chmielecka, pomysłodawczyni wydarzenia.

Event Harmony Horse zacznie się zajęciami z jogi, które poprowadzi Paulina Wyrwińska. Następnie uczestniczki wezmą udział w warsztatach prawidłowego oddychania z Julią Michalak, a na koniec dnia zadbają o swoją cerę podczas zajęć z kosmetolog Natalią Kałach. Nie może zabraknąć również jeździeckiego akcentu, dlatego organizator przygotował klinikę ujeżdżeniową z utytułowaną zawodniczką Weroniką Madej. Wśród osiągnięć amazonki znajdują się m.in. złoty medal Mistrzostw Polski Młodych Koni czy zwycięstwo podczas CDI-YH w Brnie.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez formularz (forms.gle/cxRfk5i663iTYLon9), a więcej szczegółów znaleźć można w mediach społecznościowych organizatora (Instagram @harmonyhorse.events, Facebook Harmony Horse Events).