Kobiece spotkanie w Baborówku

18.03.2024 12:00:00

Podziel się

W Ośrodku Jeździeckim Baborówko koło Poznania, w marcu odbyło się wyjątkowe wydarzenie - Harmony Horse, poświęcone celebracji Dnia Kobiet. Pod błękitnym niebem, w otoczeniu koni i urokliwego krajobrazu, uczestniczki spotkania, pod patronatem „Horse & Business Magazine”, spędziły dzień pełen relaksu i jeździeckich inspiracji.

Harmony Horse to niezwykła kombinacja różnorodnych aktywności, zaprojektowana z myślą o tym, aby celebrować piękno kobiecej wspólnoty. Uczestniczki miały okazję wziąć udział w zajęciach jogi, które nie tylko dostarczyły chwil spokoju i odprężenia, ale także pozwoliły na zanurzenie się w odprężeniu. Ponadto, podczas tego wyjątkowego dnia, Baborówko gościło kosmetolożkę oraz sommeliera, którzy dzielili się swoją wiedzą i umiejętnościami w dziedzinach pielęgnacji oraz degustacji wykwintnych trunków. To niezwykłe doświadczenie zaostrzyło zmysły i pozwoliło uczestniczkom delektować się chwilą.

Jednym z głównych punktów programu było spotkanie z Weroniką Madej, utytułowaną trenerką. Klinika ujeżdżeniowa, prowadzona przez Weronikę, była nie tylko okazją do doskonalenia umiejętności jeździeckich, ale także do dzielenia się pasją i doświadczeniem w gronie równie zafascynowanych entuzjastek jeździectwa. Wśród par znalazły się zarówno doświadczone amazonki i wierzchowce, jak i młode konie oraz amatorzy.

Słoneczna pogoda towarzyszyła uczestniczkom przez całe wydarzenie, dodając jeszcze więcej radości i entuzjazmu. Atmosfera była pełna pozytywnej energii, a uczestniczki cieszyły się wspólnym świętowaniem Dnia Kobiet. Harmony Horse było nie tylko wyjątkową okazją do relaksu i zabawy, ale także inspirującym spotkaniem amazonek, które celebrowało siłę, piękno i wspólnotę kobiecych serc.