KOMUNIKACJA, GŁUPCZE!

10.09.2022 12:00:00

Podziel się

Ostatnie miesiące przyniosły powrót największych imprez WKKW. Po ponad dwuletniej przerwie rozegrane zostały legendarne zawody w randze pięciu gwiazdek w Badminton w Wielkiej Brytanii.

O tym, jak bardzo wyczekiwana była ta impreza, niech świadczy fakt, że 180 tys. widzów skorzystało z biletów dostępnych tylko w przedsprzedaży, a wejściówki na sobotę zostały wyprzedane trzy dni wcześniej. Cztery dni zawodów przyniosły najwyższej klasy sportowe emocje.

 Atmosferę podekscytowania w przemyślany sposób budowano za pośrednictwem mediów społecznościowych przez kilka tygodni przed zawodami. Kolejno pokazywane przeszkody wydawały się większe i szersze niż to, do czego przywykliśmy przez ostatnie lata. Ostatecznie 73,8% startujących ukończyło próbę, 62,5% bez błędów na przeszkodach, 7,5% (6 par) w czasie. Te statystki potwierdzają, że było to wyzwanie godne Badminton. Dalsza część felietonu Agnieszki Mossakowskiej, która jest Sędzią Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej FEI w WKKW przeczytasz TUTAJ