KWIETNIOWE WYDANIE „HORSE & BUSINESS MAGAZINE” JEST JUŻ DOSTĘPNE

25.04.2022 12:00:00

Podziel się

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania „Horse & Business Magazine”, którego głównym tematem jest turystyka konna. Jakie jeszcze artykuły znalazły się na łamach czasopisma?

Link do e-wydania TUTAJ

O wyzwaniach stojących przed turystyką konną, przyczynach nieporozumień, a także o udanych, zrealizowanych projektach w tym zakresie można przeczytać w temacie kwietniowego wydania „Horse & Business Magazine”.

W kwietniowym wydaniu „Horse & Business Magazine” znajdują się też wspomnienia pasjonatów tej formy turystyki, którzy od wielu lat podziwiają zarówno Polskę, jak i cały świat z perspektywy końskiego grzbietu. Jednym z nich jest Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydent Sopotu oraz miłośniczka turystyki konnej, która opowie nie tylko o swojej jeździeckiej przygodzie, ale też o tym, jak miasto Sopot angażuje się w rozwój oraz promocję rozmaitych wydarzeń jeździeckich. Wspaniały Hipodrom Sopot czy jedna z największych w naszym kraju hala widowiskowo-sportowa Ergo Arena to doskonałe miejsca do przygotowania tego typu imprez. Przykładem jest organizowana, po raz pierwszy w tym mieście, tegoroczna CAVALIADA SOPOT.

Nawiązując do CAVALIADY, nie sposób nie wspomnieć o wspaniałych zawodnikach, którzy w ostatnim turze dostarczyli nam niezapomnianych przeżyć. Jest nim z pewnością Aleksander Fularczyk, który opowie o tym, jak to jest pierwszy raz wystartować w tego typu zawodach i od razu odnieść sukces. Kolejnym jest Julia Gillmaier, dla której start na CAVALIADZIE to świetna promocja, niesamowite doświadczenie i do tego wspaniała zabawa. 

Marzec był miesiącem, w którym kończył się sezon halowy nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Imprezą wieńczącą to zakończenie był Finał Pucharu Świata w Lipsku. Zapraszamy do przeczytania podsumowania tego wydarzenia, a także ekskluzywnego wywiadu, który udało się przeprowadzić naszej redakcji, z jednym z najlepszych zawodników świata - Amerykaninem McLainem Wardem.

Nowością w tym wydaniu jest dział poświęcony szkole jeździectwa, adresowany do osób na każdym poziomie zaawansowania: zarówno do tych, którzy dotąd nie mieli kontaktu z tym rodzajem aktywności, jak i do zaawansowanych jeźdźców. Artykuł zamieszczony w bieżącym wydaniu, stanowiący jednocześnie początek całego cyklu, poświęcony został prawidłowemu ułożeniu pięty podczas jazdy.

Link do e-wydania TUTAJ