Międzynarodowe Zawody Working Equitation w Wrocławiu

11.10.2023 12:00:00

Podziel się

Na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice odbędą się wyjątkowe Międzynarodowe Zawody Working Equitation pod patronatem „Horse & Business Magazine”. Wydarzenie, które odbędzie się 19-22 października, zostanie po raz pierwszy rozegrane w formule Otwartych Mistrzostw Polski.

Working Equitation to unikatowa forma współzawodnictwa, która sprawdza wszechstronność konia oraz umiejętności jeźdźca w różnych sytuacjach. Składa się z czterech elementów: testu ujeżdżenia, zręczności i szybkości. Uczestnicy będą musieli wykazać się nie tylko doskonałą techniką jazdy, ale także umiejętnością współpracy z koniem oraz precyzyjnym wykonywaniem zadań.

Wydarzenie zorganizowane na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice stanowi znakomitą okazję dla miłośników koni i pasjonatów sportów jeździeckich, by podziwiać zmagania w tej ekscytującej dyscyplinie.

Dla zawodników z kolei to nie tylko okazja do rywalizacji na najwyższym poziomie, ale także możliwość podniesienia kwalifikacji sportowych i zdobycia cennego doświadczenia.

Sędzią Główną tego prestiżowego wydarzenia będzie Nicola Danner, uznana ekspertka z Niemiec, posiadająca bogate doświadczenie w ocenie zawodów Working Equitation na międzynarodowej scenie. Zawody już od czterech lat przyciągają zawodników z Polski i zagranicy.

Wyniki można śledzić na stronie equita.pl, natomiast więcej o dyscyplinie można się dowiedzieć na stronie internetowej www.workingequitation.pl