MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W JAKUBOWICACH

26.08.2022 12:00:00

Podziel się

Największa młodzieżowa impreza sezonu ma miejsce w Jakubowicach w dniach 24-28 sierpnia . W sumie 320 przyjętych par walczy w aż dziewięciu kategoriach. Jakie sukcesy odnieśli zawodniczy w czwartkowych i piątkowych zmaganiach?

Po piątkowych (26.08) półfinałach już wiadomo było, że walka o medale w grupach A0, A1, A1 i Junior Młodszy toczyć się będzie do samego końca. W „double clear” były odpowiednio: 12, 24, 23 i 22 pary.

W grupie D z pozycji lidera z 4 punktami karnymi do finału weszły: Jagoda Kierznowska i Olga Patecka. Gabriela Ponurski- jedyna reprezentantka grupy E finał rozpocznie z 12 pkt karnymi.

Bardzo duże emocje wzbudził też konkurs III Nieoficjalnych Mistrzostw Hobby Horse, gdzie w finałach rozgrywało się pięć sztafet sponsorskich. Najlepsza okazała się drużyna pod patronatem Febro Team, a w jej skład wchodziły: Anna Romanowska, Anna Korus, Karolina Danak i Julia Parda. Te zawodniczki były nie tylko najszybsze, ale nie popełniły żadnych błędów, zostawiając w tyle drużyny Over Horse, Chochlik Team, Torpol i True Rider.

Patronat nad wydarzeniem objął „Horse & Business Magazine”.

Wyniki TUTAJ

W sobotę odbędą się finały grupy C, D-bis, Młodzików i Juniorów Młodszych.

Info: materiały prasowe organizatora, Fot. Monapphoto