PAŹDZIERNIKOWE WYDANIE HORSE & BUSINESS MAGAZINE DOSTĘPNE ONLINE

Podziel się

Zapraszamy do czytania naszego najnowszego wydania Horse & Business Magazine. Dostępna jest zarówno wersja online, jak i wersja papierowa, którą będzie można zdobyć podczas każdej CAVALIADY.

Przeczytaj najnowsze wydanie Horse & Business Magazine TUTAJ

Po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci… sprzedane! Początkowe napięcie i koncentracja przeradzają się w radość i ekscytację połączoną z ogromnym poruszeniem – czy udało się już Państwu doświadczyć tych niezwykłych emocji związanych z zakupem swojego wymarzonego konia?

Aukcje koni w Polsce przeżywają obecnie swój renesans. Coraz więcej przedstawicieli branży jeździeckiej decyduje się zorganizować aukcje źrebiąt, młodych koni, koni pod siodłem, a nawet zarodków. Do niedawna realizowane tylko stacjonarnie, dziś przygotowywane są już w formie on-line lub hybrydowej, otwierając się na nowe grupy klientów. Z pewnością organizacja tego typu przedsięwzięcia to niełatwe zadanie. O tym, jak się do niego przygotować, jakie warunki muszą spełnić konie zgłaszane na aukcję i jakie emocje towarzyszą uczestnikom licytacji, można przeczytać w artykułach składających się na temat przewodni październikowego wydania „Horse & Business Magazine”. Ponadto z materiału można dowiedzieć się, co zrobić, by aukcje koni coraz dynamiczniej rozwijały się w naszym kraju.

W ubiegłym roku na rynku aukcyjnym pojawiła się także organizowana w Poznaniu CAVALIADA Horse Auction, która stanowi ogromną szansę dla polskich hodowców, a jednocześnie jest ciekawą ofertą dla klientów. – Uważamy, że to wydarzenie ma ogromny potencjał, który będziemy rozwijać – w artykule przedstawiającym szczegóły tego wydarzenia mówi Jakub Patelka, dyrektor CAVALIADY Tour. Natomiast w wywiadzie, który również można przeczytać w niniejszym wydaniu, nie tylko prezentuje on szereg wyzwań, z którymi wraz z zespołem musi się mierzyć, organizując to wydarzenie, ale także przedstawia wiele niespodzianek czekających na pasjonatów jeździectwa w każdej z lokalizacji cyklu CAVALIADA.

Wielka ekscytacja z pewnością będzie towarzyszyć również wszystkim, którzy poznają twórczość niezwykłej artystki, Delfiny Olkowicz-Korczak. Jak sama mówi, sztuka jest dla niej przestrzenią do zmian i poszukiwań, a moment, w którym dotyka niezamalowanej powierzchni płótna, staje się wycieczką w głąb jej własnej wyobraźni. W wywiadzie numeru opowiada ona o swojej miłości do koni, twórczości inspirowanej tymi wspaniałymi zwierzętami oraz nietuzinkowych projektach, gdzie dominują symbolika i zdecydowane zestawienia kolorystyczne.

Wszyscy miłośnicy jeździectwa powinni również poznać Working Equitation, która należy do grona najszybciej rozwijających się amatorskich dyscyplin jeździeckich na świecie. Do naszego kraju dotarła ona w 2018 r., a dzięki swojej wszechstronności zdobywa coraz większą popularność. O tym, jakie są jej zasady i jak wygląda jej prężny rozwój, będzie można nie tylko przeczytać w artykule zaprezentowanym na naszych łamach, ale również posłuchać podczas tegorocznej CAVALIADY Tour, na którą serdecznie zapraszam.

Barbara Krawczyk

redaktor naczelna „Horse & Business Magazine”

Przeczytaj najnowsze wydanie Horse & Business Magazine TUTAJ