Październikowe wydanie w nowej odsłonie!

Podziel się

Od października 2021 r. czasopismo „Horse & Business Magazine” będzie wydawane w nowej, atrakcyjnej szacie graficznej, a nad merytoryczną stroną czasopisma będzie czuwać Rada Programowa, a także nowy zespół redakcyjny. Jakie niespodzianki jeszcze przygotowaliśmy dla Państwa?

Jesteśmy świadomi jak dynamicznie rozwija się obecnie branża jeździecka i jak ogromny potencjał tkwi w tym obszarze. Wiemy też jak istotne jest informowanie Państwa o najnowszych rozwiązaniach, technologiach czy produktach potrzebnych w codziennej pracy każdego miłośnika jeździectwa. Jak ważne jest prezentowanie opinii pasjonatów jeździectwa i przedstawianie relacji z ważnych wydarzeń. Dynamicznie zmienia się jeździectwo w Polsce, stąd i w naszej redakcji zrodziła się potrzeba zmian i spojrzenia na branżę z nieco innego punktu widzenia.

Innowacje w jeździectwie

W najnowszym numerze „Horse & Business Magazine”, w temacie wydania prezentujemy przykłady eleganckich, nowoczesnych i komfortowych ośrodków jeździeckich. Każdy miłośnik jazdy konnej może znaleźć w nim szereg innowacyjnych rozwiązań i najnowszych trendów, które umożliwiają efektywną obsługę tego typu obiektów, zapewniają bezpieczeństwo i pozwalają zaoszczędzić czas.

Czołowi zawodnicy

Zapraszamy także zapoznania się z wywiadami czołowych reprezentantów branży jeździeckiej, którzy przekonują czytelników, że aby odnieść sukces niezbędne jest zaufanie, ogromne doświadczenie a także nigdy nie należy się poddawać. O planach, o filozofii pracy z końmi, a także o tym, jak sprawić, aby polscy zawodnicy zdobywali niezbędne doświadczenie tak, aby w imprezach mistrzowskich mogli startować jak równy z równym opowiada Wojciech Wojcianiec, reprezentant Klubu Jeździeckiego Melloni Horses. Z kolei Jan Kamiński, wieloletni członek Polskiej Kadry Narodowej opowiada o emocjach towarzyszących mu podczas XXXII Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Poznajemy także szczegóły z jego niezwykle dynamicznego życia i plany na przyszłość. O tym jak odnieść sukces w łucznictwie konnym dowiadujemy się natomiast od Anny Sokólskiej, która wywalczyła we wrześniu br. brązowy medal podczas 16. Mistrzostw Świata zorganizowanych w Iranie.

Zmieniamy się dla Was

– W nowej odsłonie „Horse & Business Magazine” prezentujemy też doświadczenia praktyków w dziedzinie żywienia, leczenia i pielęgnacji koni. Osobny materiał poświęcamy zagadnieniem z obszaru prawa i marketingu. W czasopiśmie nie zabrakło także opinii, komentarzy i felietonów specjalistów z branży jeździeckiej – mówi redaktor naczelna czasopisma, Barbara Krawczyk. Zachęcamy też do przeczytania artykułu poświęconego historii jeździectwa. Cykl artykułów na ten temat rozpoczyna, zamieszczony w najnowszym wydaniu „Horse & Business Magazine” materiał dotyczący wyposażenia stajennego z dawnych lat. Warto też poznać marzenia młodych zawodniczek, które wystartowały w Cavaliadzie Future. O tym jak rozpoczęła się ich przygoda z jeździectwem, w jaki sposób godzą treningi ze szkołą, jakie mają osiągnięcia i plany na przyszłość można przeczytać w artykule, pt.: „Jeździeckie talenty przyszłości”.

Do zobaczenia na Cavaliadzie Tour

Całość dopełnia zapowiedź CAVALIADY Tour - Wielkiego Święta Jeździectwa, która odbędzie się w trzech dobrze znanych lokalizacjach: Warszawie, Poznaniu i Krakowie oraz w jednej nowej – w Sopocie. Cały cykl CAVALIADA rozpoczyna się po raz pierwszy od Warszawy i wyjątkowo w listopadzie, a kończy w Krakowie w lutym. – Dzięki tej zmianie bardziej efektywnie wypełniamy kalendarz sezonu halowego, którego kumulacja przypada na końcówkę i początek roku – podkreśla Radosław Kulupa, dyrektor CAVALIADA Tour.

Serdecznie dziękujemy wszystkim czytelnikom, że jesteście z nami i zapraszamy do zapoznania się z nową wersją czasopisma „Horse & Business Magazine”.

 

E-wydanie Horse & Business Magazine