SIŁA NASZYCH MARZEŃ w kinach od 8 września

23.08.2023 12:00:00

Podziel się

Czy relacja ze zwierzęciem może pomóc przetrwać najgorszy czas? SIŁA NASZYCH MARZEŃ to wzruszająca historia niepełnosprawnej dziewczyny, która dzięki miłości do koni odzyskuje radość życia. Przekonajcie się jakiej mądrości i siły możemy nauczyć się od zwierząt. Film pod patronatem „Horse & Business Magazine” można zobaczyć w kinach od 8 września.

Zoe urodziła się i dorastała w otoczeniu koni w stajni wyścigowej swoich rodziców. To jest jej miejsce na ziemi. Teraz marzy, aby pewnego dnia stać się dżokejem, tak jak jej ojciec. Kiedy w stajni rodzi się nowy źrebak Burza, Zoe jako pierwsza dostrzega w nim potencjał na mistrza, na którego jej rodzice czekali i pracowali przez całe życie. Ich wspólne marzenia zostają zniszczone w czasie jednej burzliwej nocy, kiedy spłoszona klacz przypadkowo rani Zoe.

Pogrożona w rozpaczy dziewczyna całkowicie się załamuje. Nie może pogodzić się z niesprawiedliwym losem. Rodzice ze wszystkich sił starają się wspierać Zoe. Dzięki ich wytrwałości i zaskakującej pomocy stajennego Seby, który ma niezwykły dar komunikowania się z końmi, Zoe postanawia pokonać przeciwności losu i odzyskać to, co wydawało się stracone.

Wzruszająca i podnosząca na duchu historia rodziny, którą trzyma razem siła jej marzeń.

zobacz więcej: https://sila-naszych-marzen.bestfilm.pl/