STYCZNIOWY NUMER „HORSE & BUSINESS MAGAZINE” JUŻ DOSTĘPNY

17.01.2022 13:41:00

Podziel się

Wszystkich, którzy chcą poznać historię CAVALIADY - wielkiego święto branży jeździeckiej oraz dowiedzieć się ile pracy wymaga przygotowanie tej imprezy zapraszam do przeczytania artykułu pt. „Wspólnie tworzymy CAVALIADĘ” promującego styczniowy „Horse & Business Magazine”. Czego jeszcze dowiemy się z najnowszego wydania czasopisma?

Pierwsze zawody jeździeckie na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się w 1994 r., z kolei marka CAVALIADA narodziła się w 2010 r. w Poznaniu. Wtedy też zarysowała się formuła zakładająca podział wydarzeń na część targową, sportową i pokazową. W roku 2012 Zarząd MTP podjął decyzję o organizacji CAVALIADY również w Warszawie, a w latach kolejnych w Lublinie, Krakowie, jednokrotnie w Kołobrzegu i w tym roku po raz pierwszy w Sopocie.

Aby poznać historię tego wielkiego święto branży jeździeckiej a także przełomowe momenty, które jemu towarzyszyły na przestrzeni lat należy przeczytać artykuł pt. „Wspólnie tworzymy CAVALIADĘ”. Warto podkreślić, że CAVALIADA Tour to impreza, która wymaga niezwykle precyzyjnej organizacji: solidnego planu, dużego zaangażowania, a także ogromnej ilości czasu i energii. Z materiału dowiedzą się Państwo również jak zaplanować, a późnej koordynować to wydarzenie oraz jak wyglądają etapy prac ekip odpowiedzialnych za konkretne obszary działań.

W bieżącym numerze rozpoczynamy też nowy cykl artykułów, skierowanych do wszystkich, którzy marzą o tym, aby założyć własną hodowlę. Warto przeczytać art. pt. „Od czego zacząć, czyli pierwsze kroki w hodowli” i dowiedzieć się na co zwrócić uwagę i jak oszacować koszty tego przedsięwzięcia?

Pod koniec ubiegłego roku władze województwa wielkopolskiego przekazały samorządowi Poznania Hipodrom Wola. Obiektem ma zarządzać Grupa MTP, która planuje inwestycje na jego terenie na poziomie ok. 100 mln zł. Jakie? Tego dowiedzą się Państwo z artykułu pt. „Ambitne plany wobec Hipodromu Wola”.

Redakcja „Horse & Business Magazine” zaangażowała się też we współpracę z Polskim Związkiem Jeździeckim oraz Polskim Związkiem Hodowców Koni. Jej efektem będą felietony, w których zostaną zaprezentowane główne problemy branży, ciekawe spostrzeżenia ekspertów reprezentujących obie organizacje, a także zapowiedzi wydarzeń istotnych dla całej branży jeździeckiej.

Warto przeczytać też wywiad z wiceprezesem Zarządu PZJ, Marcinem Kamińskim, na temat wyzwań stojących przed nowymi członkami zarządu PZJ oraz planów na 2022 r

Godne polecenia są też artykuły zawarte w stałych naszych działach na temat leczenia, żywienia i opieki nad końmi a także ciekawe informacje z zakresu marketingu. Dopełnieniem są interesujące wywiady oraz felietony prezentujące ciekawe spostrzeżenia ekspertów z branży jeździeckiej.