SZTUKA W „HORSE & BUSINESS MAGAZINE”

25.04.2022 12:00:00

Podziel się

W październikowym wydaniu czasopisma zaprezentujemy sylwetkę niezwykłej malarki Delfiny Olkowicz-Korczak.

Prace artystki, w których gości motyw jeździectwa i dzieci są niezwykle metaforyczne. Skłaniają do refleksji nad realizacją swoich marzeń, pokonywaniem własnych ograniczeń i determinacją w dążeniu do wyznaczonego celu. Niemal każdy jeździec dostrzega w obrazach siebie na początku jeździeckiej przygody. Celowy zabieg ukrycia twarzy dzieci będących bohaterami obrazów sprzyja pobudzeniu wyobraźni odbiorcy.

Motyw koni w wodzie przedstawiający piękno sylwetki tych zwierząt, ekspresję jego ruchów z wykorzystaniem niezwykłej dynamiki barw był tematem wystawy malarki zatytułowanej „Water and tropic”.

Ekspozycja obrazów artystki odbyła się podczas CAVALIADY Kraków 2022, gdzie widzowie mieli możliwość podziwiana prac malarki tematycznie związanych z wydarzeniem jeździeckim. Właśnie tam przedstawiciele naszej redakcji odbyli spotkanie, którego efekty przedstawimy w wydaniu październikowym „Horse & Business Magazine”. Jednocześnie już teraz zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej malarki, która wyróżnia się swoją oryginalnością i estetyką.

Stronę internetową Delfiny Olkowicz-Korczak znajdziecie TUTAJ