Horse & Business Magazine

Podziel się

„Horse & Business Magazine” - czasopismo, które łączy pasję z biznesem

BIZNES + PASJA = SUKCES

„Horse & Business Magazine” to kwartalnik w nowoczesnej formule, skierowany do osób zawodowo i biznesowo związanych z branżą jeździecką. Na łamach czasopisma ukazują się rozmaite artykuły przygotowane przez ekspertów w tej dziedzinie, inspirujące środowisko jeździeckie i dostarczające praktycznych rozwiązań w oparciu o aktualne trendy i unikatową wiedzę. Nad jego merytoryczną zawartością czuwa Rada Programowa, w której znaleźli się wybitni reprezentanci branży jeździeckiej. Czasopismo dostępne jest (bezpłatnie) w wersji papierowej oraz jako jako e-wydanie.

Dlaczego warto wybrać „Horse & Business Magazine”?

ROZPOZNAWALNA MARKA

„Horse & Business Magazine” to nowoczesny, ogólnopolski magazyn jeździecki, skupiający szeroką społeczność zaangażowaną profesjonalnie i hobbystycznie w branżę jeździecką.

CENIENI AUTORZY

Autorami wielu artykułów są wyróżniający specjaliści w swoich dziedzinach. Wybitni eksperci oraz przedstawiciele znanych organizacji, a także naukowcy.

KOMPLEKSOWA TEMATYKA

Na łamach czasopisma dzielimy się wiedzą i doświadczeniem zawodników, opisujemy ośrodki jeździeckie, udzielamy też praktycznych porad dotyczących żywienia, hodowli, leczenia i opieki nad końmi. Wspieramy szeroko pojęty rozwój biznesowej działalności związanej z końmi. Prezentujemy nowoczesne technologie, rozwiązania i nowości rynkowe, aktualne trendy a także dostarczamy praktycznych treści niezbędnych do prowadzenia działań marketingowych czy zarządzania firmą z branży jeździeckiej. Ponadto przedstawiamy modę jeździecką i akcesoria do pielęgnacji koni. Ciekawym uzupełnieniem każdego wydania są raporty branżowe, a także relacje z bieżących wydarzeń.

SZEROKIE GRONO ODBIORCÓW

W gronie naszych czytelników znajdują się zarówno wybitne postacie polskiego jeździectwa, producenci i dystrybutorzy rozmaitych rozwiązań przeznaczonych dla branży jeździeckiej, jak i pasjonaci oraz miłośnicy koni.

OGÓLNOPOLSKA DYSTRYBUCJA

Do czytelników docieramy zarówno poprzez kanały tradycyjne, jak i internetowe. Czasopismo promowane jest na najważniejszych wydarzeniach w branży jeździeckiej w tym na CAVALIADZIE Tour.

WYDAWCA

Wydawcą magazynu są Międzynarodowe Targi Poznańskie, które już od kilku lat łączą pasjonatów i ludzi biznesu koniarskiego podczas Międzynarodowych Zawodów Jeździeckich CAVALIADA Tour.

Skontaktuj się z nami:

Redakcja
Phone