Reklama

Podziel się

„Horse & Business Magazine” - czasopismo, które łączy pasję z biznesem. Zapraszamy do współpracy.

CZASOPISMO „HORSE & BUSINESS MAGAZINE” KONCENTRUJE SIĘ NA BIZNESIE ZWIĄZANYM Z JEŹDZIECTWEM I SPORTEM KONNYM

Kluczowe informacje

Wydawca: Międzynarodowe Targi Poznańskie, PWR

Partner strategiczny: CAVALIADA

Period: kwartalnik wydawany od 2016 r.

Nakład: 3200 egzemplarzy

Kolportaż: bezpłatnie

Dystrybucja wersji papierowej: wysyłka bezpośrednia czasopisma, dystrybucja podczas CAVALIADA Tour oraz dystrybucja poprzez partnerów (np. podczas wydarzeń branżowych).

Dostępność wersji on-line: na stronie www.horsebusiness.pl w formie interaktywnej z podlinkowaniami do wskazanych materiałów, promocja poprzez FB i Instagram oraz newsletter wysyłany do bazy czytelników.

Dlaczego warto wybrać „Horse & Business Magazine”?

ROZPOZNAWALNA MARKA

„Horse & Business Magazine” to nowoczesny, ogólnopolski magazyn jeździecki, skupiający szeroką społeczność zaangażowaną profesjonalnie i hobbystycznie w branżę jeździecką.

CENIENI AUTORZY

Autorami wielu artykułów są wyróżniający specjaliści w swoich dziedzinach. Wybitni eksperci oraz przedstawiciele znanych organizacji, a także naukowcy.

KOMPLEKSOWA TEMATYKA

Na łamach czasopisma dzielimy się wiedzą i doświadczeniem zawodników, opisujemy ośrodki jeździeckie, udzielamy też praktycznych porad dotyczących żywienia, hodowli, leczenia i opieki nad końmi. Wspieramy szeroko pojęty rozwój biznesowej działalności związanej z końmi. Prezentujemy nowoczesne technologie, rozwiązania i nowości rynkowe, aktualne trendy a także dostarczamy praktycznych treści niezbędnych do prowadzenia działań marketingowych czy zarządzania firmą z branży jeździeckiej. Ponadto przedstawiamy modę jeździecką i akcesoria do pielęgnacji koni. Ciekawym uzupełnieniem każdego wydania są raporty branżowe, a także relacje z bieżących wydarzeń.

SZEROKIE GRONO ODBIORCÓW

W gronie naszych czytelników znajdują się zarówno wybitne postacie polskiego jeździectwa, producenci i dystrybutorzy rozmaitych rozwiązań przeznaczonych dla branży jeździeckiej, jak i pasjonaci i miłośnicy koni.

OGÓLNOPOLSKA DYSTRYBUCJA

Do czytelników docieramy zarówno poprzez kanały tradycyjne, jak i internetowe. Czasopismo promowane jest na najważniejszych wydarzeniach w branży jeździeckiej w tym na CAVALIADZIE Tour.

Reklama

Magdalena Nowaczyk
Magdalena Nowaczyk
Filip Szafarek
Filip Szafarek